Spoločnosť  MAXPNEU-SERVIS, s. r. o. je firma rodinného charakteru, ktorá si zakladá na dlhoročnej tradícii v oblasti autoservisných služieb a predaja náhradných dielov pre automobily. V našej prevádzke autoservisu na Koľajnej ulici v Bratislave Vám ponúkame komplexné služby pre plynulú prevádzku Vášho autoparku. Počas návštevy servisu Vám ponúkneme príjemné posedenie s malým občerstvením vo vedľajšej reštaurácii .

Zaoberáme sa poradenstvom a servisom všetkých typov osobných a dodávkových motorových vozidiel, pričom sa špecializujeme prevažne na značky nemeckých výrobcov AUDI, BMW, MERCEDES BENZ, FORD, VW a OPEL. Zabezpečíme servis vozidiel Vášho autoparku ako ŠKODA VW-GROUP, ďalej vozidlá francúzskej, talianskej a v neposlednom rade japonskej výroby. Servis je vybavený modernou technológiou novej generácie, diagnostickými testovacími jednotkami BOSCH, ktoré v nemalej miere napomáhajú k čo najpresnejšej diagnostike poruchy motora a motorovej jednotky, elektrickej i brzdovej sústavy a taktiež tlmičov a pružiacich jednotiek.

Pneuservis

Poskytujeme kompletný pneuservis. Náš servis disponuje najnovšou technológiou, ktorá poskytuje profesionalitu a maximálnu spoľahlivosť.

ČÍTAJ VIAC -

Autoservis

Poskytujeme kompletný servis automobilových vozidiel. Servis je vybavený modernou technológiou novej generácie, diagnostickými testovacími jednotkami.

ČÍTAJ VIAC -

Diagnostika

Poskytujeme diagnostiku testovacími jednotkami BOSCH, ktoré v nemalej miere napomáhajú k čo najpresnejšej diagnostike poruchy motora a elektroniky automobilu.

ČÍTAJ VIAC -

Získajte zadarmo cenovú ponuku na opravu

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Váše telefónne číslo (povinné)

    Služby

    Vaša správa