O nás

O nás

Spoločnosť MAXPNEU-SERVIS, s. r. o. je firma rodinného charakteru, ktorá si zakladá na dlhoročnej tradícii v oblasti autoservisných služieb a predaja náhradných dielov pre automobily. V našej prevádzke autoservisu na Koľajnej ulici v Bratislave Vám ponúkame komplexné služby pre plynulú prevádzku Vášho autoparku.

Zaoberáme sa poradenstvom a servisom všetkých typov osobných a dodávkových motorových vozidiel, pričom sa špecializujeme prevažne na značky nemeckých výrobcov AUDI, BMW, MERCEDES BENZ, FORD, VW a OPEL. Zabezpečíme servis vozidiel Vášho autoparku ako ŠKODA VW-GROUP, ďalej vozidlá francúzskej, talianskej a v neposlednom rade japonskej výroby. Servis je vybavený modernou technológiou novej generácie, diagnostickými testovacími jednotkami TEXA AXONE 5, ktoré v nemalej miere napomáhajú k čo najpresnejšej diagnostike poruchy motora a motorovej jednotky, elektrickej i brzdovej sústavy a taktiež tlmičov a pružiacich jednotiek.

Poskytujeme kompletný pneuservis. Náš servis disponuje najnovšou technológiou, ktorá poskytuje profesionalitu a maximálnu spoľahlivosť.

Po havárií vozidiel zabezpečíme kompletnú opravu, vrátane odtiahnutia vozidla, obhliadky ako aj likvidáciu poistnej udalosti.

Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je denný dovoz a predaj náhradných dielov, čo značne urýchľuje dobu opravy.